HOTEL APOLLON BOZCAADA

HAKKIMIZDA


Türkiye’nin üçüncü büyük adası olan Bozcaada’nın merkezinde, adalıların Türk mahallesi dedikleri Alaybey mahallesinde, ilk olarak bundan onsekiz yıl önce hizmet vermeye başlayan Hotel Apollon yenilenen yüzü ve her zaman daha iyiyi amaçlayan hizmet anlayışıyla yeni işletmecilerinin elinde sizinle tekrar buluşuyor.

İstanbul ve Çanakkale’de uzun yıllar turizm alanında özellikle otel işletmeciliği ve profesyonel otel yöneticiliği yaparken elde ettiğimiz bilgi ve kültürü kullanarak Hotel Apollon’a gelen misafirlerimize sadece bir otel misafiri değil ailemizin bir ferdi olduklarını hissettirecek bir deneyim yaşatmak üzere çıktığımız bu yolculukta, sizleri Heredot’un neden “Tanrı Bozcaada’yı insanlar uzun ömürlü olsun diye yaratmış” dediğini anlamanız için bekliyoruz.

Bozcaada’ya Çanakkalenin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesindesindeki feribot iskelesinde kalkan feribotlarla haftanın her günü yaklaşık otuz dakika sürecek bir deniz yolculuğuyla gelebilirsiniz. Feribot sefer saatleri için www.gdu.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM